BRZY ZAVÍRÁME!
jen do 19. května...

Únikovka v Šumperku

+420 735 285 779

pevnost@jokesgames.cz

Místo konání: nám. Míru 94/20, Šumperk

Cena? 500Kč

Nejlevnější v ČR!

Složení? Max. 5 členů

Tým 2 – 5 lidí

Délka? 60 minut

Včetně přípravy a ukončení

Kvalita? Ta nejlepší!

Tajemná místnost zaměřená na jedno z historických témat

TÉMA: V zajetí moru

Když se v Šumperku rozmohl mor, byl na tuto nemoc každý krátký. Po několika staletích se znovu objevuje, s ním však i lék, který může nákazu zastavit. Ten je ovšem uzamčen v tajné laboratoři infikovaného domu. Podaří se vám uniknout, aniž byste se nakazili?

Časté dotazy

V rezervačním formuláři je sice uveden pojem 1 osoba, avšak je to námi bráno jako jedna skupina, která se může skládat z 2-5 členů.

Úniková hra se platí v hotovosti na místě po skončení hry. Budeme rádi, pokud budete mít částku přesně, abychom se vyhnuli rozměňování 🙂

Na hru se dostavte přímo ve stanovený čas (10.00, 13.00, 15.00), kdy vám naše obsluha přijde odemknout. Dříve to bohužel není možné.

Hra je vhodná pro všechny lidi, kteří mají rádi zábavu a záhady. Skupinka dětí do 12 let se musí dostavit v doprovodu minimálně jednoho dospělého, který s nimi bude po celou dobu hry.

Ano, pokud má některý z našich zaměstnanců volno. S dotazem se prosím obracejte na pevnost@jokesgames.cz.

Rezervaci je možné zrušit pomocí odkazu, který vám byl zaslán v emailu o potvrzení rezervace. Pokud jste email již smazali, obraťte se prosím na správce systému (pevnost@jokesgames.cz), ten vám rezervaci zruší.

Ano, je to možné v sídle Spolku Jokes&Games v provozních hodinách. Více v sekci KONTAKTY níže.

ZEĎ útěků

V případě nefunkčního odkazu využijte prosím odkaz ZDE.


Novinky z PEVNOSTI