Kariéra

Jsme rodinou nadšenců, kteří svoji práci zbožňují, ale neberou ji na lehkou váhu. Jsme lidé, kteří do svých aktivit dávají srdce a snaží se, aby byl výsledek co nejlepší.
Přidej se k nám a staň se součástí našeho poslání – nezbytným členem týmu, který posouvá naši organizaci vpřed. Nabídka je široká – můžeš utvářet naši tvář v Brand týmu, šířit naši vizi s parťáky z PR týmu nebo spolu s HR týmem hledat další talenty. A že tě láká něco jiného? Nevadí, stačí si vybrat!

Hledáš činnost, která dává smysl? Přeješ si trávit svůj volný čas něčím, co tě bude bavit, v kolektivu lidí se kterými si skvěle sedneš? Nebo si snad perfektně rozumíš s dětmi a nic tě nenadchne víc než jejich radost, smích a nadšení? Pokud jsi na cokoliv z toho řekl ano, pak k nám jednoznačně patříš!
Staň se našim parťákem, stojí to za to!

Žádná pozice tě nezaujala?
CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

tým nadšených lidí

Nejsme firma, jsme komunita, kterou tvoří přátelští a srdeční lidé. Díky této práci tak možná získáš přátele na celý život. A kde na ně narazíš? Třeba na teambuildingu, který pro naše pracovníky organizujeme.

různé benefity

Rád chodíš do divadla? nebo preferuješ raději kino? A co třeba bowling? Z naší nabídky benefitů, které našim pracovníkům nabízíme, si prostě vybere každý!

zkušenosti

Byť jsme převážně dobrovolníci, každý z nás má povinnosti, které musí řešit. Díky nim a také díky skvělé podpoře zkušenějších leaderů získáváme reálné zkušenosti, které pak můžeme uplatnit ve svém životě.

vzdělání

V naší organizaci dostaneš možnost se zúčastnit řady odborných workshopů a kurzů, které tě posunou zase o kousek dál.

Hledáš místo pro svou školní praxi? Místo, kde se budeš moci uplatnit a zároveň i nabrat nové zkušenosti? Neváhej a zkus to u nás!
Zapoj se do chodu Jokes&Games coby stážista a přijmi výzvy, které na tebe čekají – ničeho se neboj, pomůžeme ti, ale zároveň ti nabídneme i dostatek prostoru, aby ses mohl skutečně projevit a plně se podílet na směřování naší organizace. 

Potvrzení o praxi, nebo certifikát o stáži je pro nás maličkost.

Nezaujala tě žádná z nabízených pozic?
OZVI SE NÁM!

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo