Klub PARŤÁKŮ

Každý půlrok pořádáme jednu až dvě tématické akce. Čeká vás odpoledne plné zábavy. Pravidelně pro vás připravujeme okolo deseti stanovišť tematického, výtvarného, naučného či sportovního charakteru. Každý si najde to své, co ho baví a zajímá. Oblíbené akce, jako například Přijde letos Mikuláš?, či Veletrh zábavy pro velký úspěch každoročně opakujeme. Těšit se můžete i na speciální hosty, skvělé občerstvení a na památku se můžete nechat zvěčnit v našem fotokoutku. Vstupné na tyto akce je většinou dobrovolné.

Narozeninové překvapení může být oříšek, pojďme ho společně rozlousknout. Připravíme pro vás narozeninovou oslavu na míru, o zábavu se postará náš tým animátorů, kteří připraví program plný her a překvapení. Program si můžete vychutnat v našich prostorách, rádi však přijedeme až k vám domů. V případě zájmu jsme schopni vám zajistit i občerstvení.

ZAJISTÍME VÁM

ZÁBAVNÉ HRY
S NAŠIMI ANIMÁTORY

CHUTNÉ OBČERSTVENÍ

VKUSNÁ VÝZDOBU
V CENĚ

PŘIJEMNÉ
PROSTORY

CO TO STOJÍ?

Narozeninová oslava

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BALÍČEK
2700
  • 10 dětí
  • 3 hodiny zábavy s animátory
  • pronájem velkého sálu
UKÁZKA

PŘIPRAVÍME VÁM
NABÍDKU NA MÍRU

Milujeme léto, k létu neodmyslitelně patří naše příměstské tábory. Těšit se tak můžete každý rok na dva až tři tématické turnusy plné her a dobré zábavy. Na děti čeká každý den nové dobrodružství a velkolepé zakončení. Nudit se rozhodně nebudou. Tak pokud ještě nevíte co o prázdninách sledujte naši nabídku příměstských táborů.

Aktuální nabídku našich příměstských táborů najdete v sekci AKTUÁLNĚ.

Přihlášení

Zapomenuté heslo