Kdo jsme

Spojujeme mladé lidi do 30 let, kteří vytváří zábavné aktivity pro děti. 

Přinášíme dětem nezapomenutelné zážitky prostřednictvím pestrých volnočasových aktivit. Vytváříme synergii mezi mladými lidmi a dětmi, který má pozitivní vliv na duševní zdraví mladé generace. Společně tvoříme veselejší svět,
ve kterém by chtěl každý z nás žít.

Zábavné volnočasové aktivity jsou dostupné všem dětem v České republice, nezávisle na jejich zdravotní, nebo sociální situaci. Založili jsme nadační fond, který financuje zábavu a zážitky znevýhodněným dětem a mládeži.

Do roku 2030 otevřeme volnočasové centrum AMAZINGO – místo pro smysluplné trávení času dětí a studentů v každém krajském městě.

Jokes&Games vytváří trendy 
v kvalitě a dostupnosti volnočasových aktivit pro děti.

Je synonymem pro skvělou zábavu
a pro vytváření synergie mezi studenty a dětmi.

Zjistěte, za čím si stojíme! Stačí rozkliknout...

Vytváříme smysluplnou zábavu pro ostatní i pro sebe.

Zábava je u nás vždy na prvním místě. Vše začíná v rodinném kruhu našeho týmu, ve kterém tvoříme naše aktivity. Práce pro nás není povinností, ale zábavou. Díky této hodnotě, kterou si držíme od samotného vzniku Jokes&Games, jsme schopni produkovat program plný her a zábavy.

Partnerství si u nás velice ceníme, proto s námi na to nikdy nebudete sami.

Za každých okolností si udržujeme pozitivní a profesionální přístup ke svým kolegům, klientům a partnerům.

Snažíme se neustále zlepšovat, proto naše programy s časem zrají jako víno.

Inspiraci hledáme neustále – meeting, briefing, brainstorming… a školení jsou naše hlavní nástroje, jak náš program pro vás zdokonalovat. Inovace nás baví, proto sledujeme trendy a vylepšujeme procesy uvnitř naší organizace, zkrátka držíme krok.

Snažíme se druhým pomáhat, jsme vaši parťáci.

Sami jsme ušli dlouhý kus cesty a zdolali na ní velké množství překážek. Moc dobře víme, jak těžké je budovat neziskovou organizaci úplně od nuly. Na základě našich zkušeností jsme se proto rozhodli nabídnout pomocnou ruku všem neziskovkám, které tato cesta teprve čeká.

Myšlenka Jokes&Games vznikla v roce 2007, kdy malý kluk Jakub Gloza začal organizovat zábavné akce pro mladší spolužáky.

„Když jsem byl malý, býval jsem často plný energie a hlavu jsem měl plnou různých nápadů. Škola mi nestačila, a tak jsem hledal možnosti, jak svou energii a kreativitu uplatnit. Díky  spontánnímu nápadu vznikl školní klub J&G, který pořádal zábavné akce pro děti 1. stupně.
Během let se z malého klubu stala profesionální organizace, která každý den dělá radost stovkám mladým lidem a dětem.

Jmenuji se Jakub Gloza, jsem zakladatelem  Jokes&Games. Budu velmi rád, pokud i vy najdete v našich aktivitách smysl – ať už vás budou „pouze“ bavit, nebo se na nich budete sami přímo podílet.

DŮLEŽITÉ MOMENTY

2007
nápad malého kluka

Osmiletý Jakub zakládá na 1. ZŠ v Šumperku volnočasový kroužek, v rámci kterého se svými spolužáky pořádá akce pro mladší žáky.
Organizuje se 1. akce - Ježíškování.

2008
J&G společnost

Jakub pojmenovává svůj kroužek J&G Společnost. Začínají se pořádat pravidelné akce, první z nich je Den dětí na dvoře školy.

2014
POPRVÉ PRO VEŘEJNOST

J&G Společnost se zapojuje jako organizátor do 1. akce pro širokou veřejnost – Bambiriády. Kromě zábavy pro děti také zakládá několik výchovných projektů: časopis SMÍCHoviny, Ekoprogram nebo dobročinnou sbírku Psí tlapka na pomoc pejskům v útulcích.

2015
CENA MĚSTA A NOVÝ ZAČÁTEK

Aktivity J&G Společnosti jsou oceněny. Hlavní tváře Jakub Gloza a Jan Šefl přebírají Cenu města Šumperka za rok 2014. J&G Společnost se přejmenovává na Spolek Jokes&Games a odchází ze základní školy pod křídla Střediska volného času Doris.

2016
OFICIÁLNÍ ORGANIZACE

Spolek Jokes&Games odchází ze SVČ Doris a za pomoci rodiny 17letého Jakuba vzniká právnická osoba Spolek Jokes&Games, ŠUMPERK. Spolek se stěhuje do Spolkového domu na náměstí Míru, kde otevírá své první prostory pro veřejnost.

2017
10. NAROZENINY

10. výročí Spolku Jokes&Games. Vydává se knížka Pohádky z Příšerkova od autora Jakuba Glozy a ilustrátorky Petry Vybíhalové. V listopadu se koná premiéra filmu Továrna na zábavu, která mapuje 10letou historii Jokes&Games. Premiéry se v kině účastní 270 diváků.

2018
NOVÁ ÉRA

Spolek Jokes&Games se stěhuje do nových prostor a začíná nabízet své služby. Akce na míru, teambuildingy pro firmy, narozeninové oslavy a animační programy pro školy.

2020-2023
EXPANZE DO DALŠÍCH MĚST

Jakub Gloza přichází s myšlenkou expanze do dalších měst. Tuto expanzi zastavuje koronavirová pandemie a přichází útlum činnosti. Od roku 2022 se dále pokračuje v zakládání regionálních poboček ve městech Olomouc, Brno a Praha.

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo