Kdo jsme

Jsme organizace, která pořádá volnočasové
a vzdělávací aktivity pro rodiny s dětmi a mládež.

Hledáme možnosti, jak svět zábavy dále posouvat a dávat mu smysluplný rozměr. Zároveň stmelujeme tým nadšených lidí – dobrovolníků, kteří mají chuť dělat něco pro druhé.

Když jsem byl malý, býval jsem často plný energie a hlavu jsem měl plnou různých nápadů. Škola mi nestačila, a tak jsem o přestávkách vyváděl různé „blbosti“. Musel jsem dostat spoustu poznámek, než jsem přišel na to, jak svou energii a kreativitu uplatnit. Díky náhodě, spontánnímu nápadu a skvělé paní učitelce vznikl školní kroužek J&G, který pořádal zábavné akce pro spolužáky. Ne vždy to J&G mělo lehké, nicméně příznivců stále přibývalo, dětské závisti ubývalo… a to tak dlouho, až se nakonec zrodilo Jokes&Games.
Dnes už vím, že to není jenom projekt na vybití energie. Je to moje poslání. Naplňuje mě pracovat s dětmi, rozvíjet sebe i své okolí, bavit se a zároveň dělat radost i ostatním.

Jmenuji se Jakub Gloza, jsem zakladatelem rodiny Jokes&Games a budu velmi rád, pokud i vy najdete v našich aktivitách smysl – ať už vás budou „pouze“ bavit, nebo se na nich budete sami přímo podílet.

DŮLEŽITÉ MOMENTY

Zjistěte, za čím si stojíme! Stačí rozkliknout...

Vytváříme smysluplnou zábavu pro ostatní i pro sebe.

Zábava je u nás vždy na prvním místě. Vše začíná v rodinném kruhu našeho týmu, ve kterém tvoříme naše aktivity. Práce pro nás není povinností, ale zábavou. Díky této hodnotě, kterou si držíme od samotného vzniku Jokes&Games, jsme schopni produkovat program plný her a zábavy.

Partnerství si u nás velice ceníme, proto s námi na to nikdy nebudete sami.

Za každých okolností si udržujeme pozitivní a profesionální přístup ke svým kolegům, klientům a partnerům.

Snažíme se neustále zlepšovat, proto naše programy s časem zrají jako víno.

Inspiraci hledáme neustále – meeting, briefing, brainstorming… a školení jsou naše hlavní nástroje, jak náš program pro vás zdokonalovat. Inovace nás baví, proto sledujeme trendy a vylepšujeme procesy uvnitř naší organizace, zkrátka držíme krok.

Snažíme se druhým pomáhat, jsme parťáci pro vaši neziskovku.

Sami jsme ušli dlouhý kus cesty a zdolali na ní velké množství překážek. Moc dobře víme, jak těžké je budovat neziskovou organizaci úplně od nuly. Na základě našich zkušeností jsme se proto rozhodli nabídnout pomocnou ruku všem neziskovkám, které tato cesta teprve čeká.

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo