Podpořte Jokes&Games

Líbí se vám myšlenka Jokes&Games? Fandíte dobrovolníkům, kteří dělají zábavu pro ostatní?
Podpořte nás a pomozte nám být lepší!

Jak nás můžete podpořit?

Finanční dar

Přispět můžete jednorázově, nebo pravidelně finančním darem na náš transparentní účet.
Váš dar využije celá naše organizace, nebo do textu pro příjemce můžete uvést název pobočky a my tento dar převedeme na daný spolek.

 
Časté dotazy:

Ano, rádi vám připravíme potvrzení o daru, nebo s vámi uzavřeme darovací smlouvu. Obraťte se prosím na fakturace@jokesgames.cz.

K čemu potvrzení?

Dar od fyzické osoby/zaměstnance (§ 15 odst. 5 zákona o dani z příjmu)
Od základu daně mohou fyzické osoby odečíst dary, min. však ve výši 2 % ze základu daně nebo 1000 Kč. Lze odečíst maximálně 10 % ze základu daně.

Dar od právnické osoby (§ 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu)
Od základu daně mohou právnické osoby odečíst dary v hodnotě min. 2 000 Kč. Lze odečíst maximálně 5 % z již sníženého základu daně.

Díky vaší podpoře můžeme zdokonalovat svou činnost, nakoupit nové atrakce, hry pro děti, vybavit naše prostory a nebo vzdělávat naše dobrovolníky. Věřte, že váš dar využijeme co nejlépe.

Věcný dar

Jste-li firma, nebo jednotlivec a vyrábíte zajímavé výrobky, nebo poskytujete služby? Rádi byste nás podpořili slevou na vaše produkty, nebo přímo nějakým výrobkem?

Budeme rádi! Ozvěte se nám na info@jokesgames.cz.

Naše organizace vám může nabídnout propagaci vašich výrobků a služeb na našich akcích, propagací na sociálních sítích, nebo umístěním loga mezi partnery a sponzory.

Reklama našich aktivit

Je to jednoduché! Sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích, vyvěste plakát o naší akci na nástěnku ve vašem podniku / škole.

Máte na domě, plotě volné místo? Nebo vlastníte veřejnou plochu? Rádi byste nás zviditelnili? Budeme moc rádi, pokud dáte prostor našim neziskovým aktivitám, např. formou vyvěšení banneru. 

 

Ozvěte se nám na info@jokesgames.cz a třeba domluvíme společnou spolupráci.

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo