Pojďte s námi tvořit

O NADAČNÍM FONDU

Pomáháme tvořit veselejší svět

Věříme, že každé dítě si zaslouží šťastné a naplněné dětství, bez ohledu na okolnosti, do kterých se narodilo. Proto pomáháme znevýhodněným 
a opuštěným dětem, mládeži znovu objevit radost
a štěstí navzdory jejich těžké životní situaci.

Komu pomáháme?

FORMY PODPORY

Jak pomáháme?

Poskytujeme finanční podporu jednotlivým znevýhodněným dětem a mládeži na zážitkové programy a zábavné akce, které si nemohou kvůli své složité situaci dovolit.

Finančně podporujeme zábavné akce pacientských organizací a inovativní projekty neziskových organizací, které mají pozitivní vliv na znevýhodněné děti a mládež v České republice.

Tyto akce upozorňují na složité dětství znevýhodněných dětí, mládeže a pomáhají nám vybrat prostředky na financování dalších pilířů pomoci za podpory mediálních a dalších partnerů.

Tým nadačního fondu

PROČ VZNIKL NADAČNÍ FOND

Aby se děti mohly znovu smát...

„Přeji si, aby znevýhodněné děti mohly znovu, alespoň na chvíli, zažít zábavu, štěstí a aby i díky nám mohly jednou na své dětství pozitivně vzpomínat.“ Jakub Gloza, zakladatel NF

Jakub Gloza se narodil se zdravotním handicapem – tělesnou vývojovou vadou a jen díky péči rodičů a lékařů, dnes může žít normální život. Jakub se dlouhodobě angažuje v neziskových organizacích a od roku 2007 organizuje zábavu pro děti. Během této činnosti poznal spoustu dětí, které místo toho, aby se smály, bojují o své štěstí. Díky těmto zkušenostem zakládá nadační fond, aby i ostatní mohli mít veselejší svět.

Chci přispět

Podpořit nás můžete buď formou jednorázového příspěvku, nebo trvalým příkazem. Stačí naskenovat QR kód ve vašem internetovém bankovnictví.

Děkujeme! Vaší podpory si moc vážíme.

ČÍSLO ÚČTU

1213121310/5500

Rádi vám vystavíme potvrzení o daru, napište nám na nadacnifond@jokesgames.cz