Hon na draka – BRNO

2-4 osoby, od 5 let
trvání: cca 180 minut

Hon na draka – BRNO

Jediná dcera krále a královny slaví své 18.narozeniny, všichni jsou šťastní, radují se a oslavují. Ale najednou se nebe zatáhne těžkým mrakem a s velkým řevem se z něj snáší něco střašného. Ano, je to drak! Zahrajte si unikátní venkovní únikovou hru a poznejte historické centrum Brna, jak jste ho doteď neznali!

Podrobnosti

O hře:
Hra propojuje krásné prostředí historického centra Brna a moderní technologie našich chytrých telefonů. Užijete si spoustu zábavy a strávíte kvalitní čas s dětmi a rodinou. V průběhu hry budete řešit hádanky, otestujete svoji paměť a budete se dohrát hru v co nejkratším čase. Odměnou vám bude kvalitně strávené odpoledne plné zábavy na čerstvém vzduchu. Navíc s vašimi nejbližšími. A také dobrý pocit ze zvládnutí hádanek a šifer, které jsme pro vás připravili.

Obtížnost: Lehká – je ideální variantou pro nové hráče, kteří s únikovými hrami začínají.

Příběh:
Jediná dcera krále a královny slaví své 18.narozeniny, všichni jsou šťastní, radují se a oslavují. Ale najednou se nebe zatáhne těžkým mrakem a s velkým řevem se z něj snáší něco střašného. Ano, je to drak! Ten drapne princeznu a unáší ji s sebou do své sluje. Udatný rytíř, který má princeznu rád a její dvorní dáma, která je princezninou nejlepší přítelkyní se rozhodnou princeznu vysvobodit. Nebude to ale lehký úkol. Drak je rychlý, musíte po cestě hledat stopy a plnit úkoly, které vám dají všichni, které na cestě potkáte. Troufnete si přidat se k výpravě na záchranu princezny? Už na vás čekáme!

Cena: 1099,- Kč

za tým
sdílej TUTO HRU mezi ostatní
líbil se článek? pošli ho dál...

Rezervace

Celková částka: 0,-

Pro rezervaci je nutné se přihlásit.

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo