sumperk@jokesgames.cz

Ztraceni v Bermudském trojúhelníku

22. září brzy ráno skupinka v tyrkysových tričkách Jokes & Games stála na nádraží. Rozespalí členové šoupali nohama a společnou řeč nacházeli jen těžko.

Situaci změnil až příchod vedoucího výpravy s průvodcovskou tyčí pyšnící se nápisem: “Zájezd Bermudský trojúhelník”. Mával na ně a zeširoka se usmíval.

Do té doby nikdo nevěděl, co se bude dít, a ani sám organizátor s cedulí (Jakub Gloza) netušil, co všechno se může v Bermudském trojúhelníku stát.  Za ani ne dva dny výprava prošla letišti, cizími zeměmi, mořskými oblastmi a nakonec zachránila celou Floridu před výbuchem bomby. Dobrodruzi dokonce navštívili i vytoužený Bermudský trojúhelník, ale co v něm nalezli, si ponechají jako tajemství. Vodítkem Vám může být jediné: ta stejná skupinka, která na začátku jen stěží nacházela společnou řeč, o den později vystoupila na stejném místě, na stejném nádraží. Tentokrát ale mluvili jeden přes druhého, smáli se a upřímně? Nikdo nechtěl odejít. Co se stalo, žádný z nich neprozradil, ale další a další expedice vyrážejí, aby nalezly to samé:

Pravdu o Bermudském trojúhelníku a také sami o sobě.

Vyrazíte příště s námi?

Stmelovacím kurzem chceme našim členům dopřát dva dny plné her, dobrodružství a cestování...
Jakub Gloza
šéf spolku
0
účastníků