Naše organizace: UNIE | SPOLEK ŠUMPERK

776 293 312
info@jokesgames.cz
sumperk@jokesgames.cz

„V těžké době musíme pomáhat!“ Dopis zakladatele dobrovolníkům Jokes&Games

Adresováno všem 90 dobrovolníkům a členům Jokes&Games

Milí přátelé,

nacházíme se v době, kdy se nám uzavřelo vše, co nám bylo milé. Restaurace, kavárny, kluby, kina i divadlo. Nicméně vše toto špatné provází mnohem horší: katastrofa jménem virus COVID-19, známý jako koronavirus. Jsme v době, kdy se musíme rozhodnout, co je nám přednější. A to, zda zdraví, nebo věci ostatní.

Rozhodl jsem se, ze svého místa, se obrátit na vás všechny, kteří od uzavření škol zůstáváte doma. S prosbou. Mezi námi jsou lidé, kteří potřebují pomoct, nedokážou si nakoupit, nebo se sami o sebe postarat. Mohou to být děti, nemohoucí, ale i senioři.

Vy všichni jste členy nebo dobrovolníky Jokes&Games. I proto vás prosím, věnujme se lidem kolem sebe. Nabídněme se lidem s pomocí – pohlídat děti, dojít na nákup, nebo bavit děti ve vašem okolí. Bohužel situace nám neumožňuje pořádat masové zábavné akce, kterými bychom mohli uspokojit všechny děti, jež musí zůstat doma. Tudíž alespoň takovou cestou se snažme plnit závazky a poslání naší organizace.

Před 13 lety jsem zakládal organizaci, spolek, která měla a má fungovat lidem. Především pořádat pro děti zábavné akce a hry. To se nezměnilo a obzvlášť v tak těžké době, bychom se minimálně o toto měli snažit všichni.

Zároveň také apeluji na vaši ohleduplnost k ostatním. A pokud budete tedy pociťovat, byť jen počáteční příznaky chřipky nebo koronaviru, nebo přicestujete ze zahraničí, obzvlášť z ohrožených oblastí, zůstanete doma. Tím pomůžete nejvíce.

Věřím, že se potkáme v lepších časech na našich akcích či v prostorách spolku. S vědomím, že jsme v té největší nouzi dokázali pomoct a drželi pohromadě.

Věnujme se ostatním, myjme si ruce a buďme šťastní!

Váš Kuba,

zakladatel Jokes&Games