Prázdniny jsou v plném proudu a my už teď připravujeme vše na to, aby i další školní rok v naší režii byl plný zábavy, soutěží a legrace! A na co, že se budete moci již od 10. ZÁŘÍ 2016, kdy oficiálně startujeme, těšit?

Spolek Jokes&Games už 9 let baví děti všech věkových kategorií a připravuje pro ně různé druhy zábavy, nejinak tomu bude i ve školním roce 2016/17, kdy jsme si pro Vás připravili spoustu zábavných akcí, soutěží a her. Naší sezónu tentokrát však neodstartujeme na Facebooku či webových stránkách, ale odpálíme ji rovnou při jedné z našich akcích, novince – Bubblemánie. A co byste si měli přesně pod názvem Bubblemánie představit? No přece akci při níž vyfoukáte spoustu mýdlových bublin! Schválně, kdo bude mít tu největší!

Bubblemánií však překvapení a novinky nekončí, ba naopak! Čeká jich na Vás ještě spousta!

Nicméně určitě podzvedneme náladu všem rodičům a dětem, kteří netrpělivě čekají na další kolo našeho projektu Za pokladem. To odstartuje již 2. ZÁŘÍ, kdy se po městě a celém okolí opět schová několik truhliček s qr kódy.

V říjnu se bude myslet na pejsky v útulcích, kdy se uspořádá již 5. ročník dobročinné sbírky Psí tlapka, v níž se budou vybírat granule a pamlsky po celém regionu. Zapojíte se také?

Listopad se ponese již tradičně ve znamení oslav narozenin, něco však bude přeci jen jiné. Ale co? To už je jedno z dalších překvapení 🙂

A Přijde letos Mikuláš? To je otázka na naši stejnojmennou akci, která se bude konat na začátku prosince!

start

Po novém roce vypukne dvouměsíční souboj mezi žáky 5. tříd základních škol, kdy budou měřit vědomosti v olympiádě Chytrolín. Kdopak asi bude letos největším chytrolínem?

V únoru bude žít celý Šumperk dětskou hračkou YOYO! Do Šumperka totiž zavítá další host, jež má yoyování zkrátka v malíčku. Kdo to bude tentokrát? To už je v režii dalšího našeho překvapení 😉

Od března až do června se pak budete moct vydat na stopu po ukrytých truhličkách, které pak můžete vyměnit za zajímavé ceny! Tak co, vydáte se taky Za pokladem?

Červen pak uzavře naši sezónu velkou akcí – nováčkem, ale zároveň naší stálicí. Čeká nás totiž nová podoba naší staré akce DEN DĚTÍ!

A zbytek? Vždyť víte, to je překvapení!

Nicméně pokud chcete vědět o novinkách jako první, dejte LIKE naší facebookové stránce nebo pravidelně sledujte naše webové stránky www.jokesgames.cz

 

Těšíme se na setkání s Vámi na jedné z našich akcí! Spolek Jokes&Games, Šumperk