Útěk ze zakletého hradu

Přijměte výzvu uprchnout z tajemného hradu a porazit mocnou zlou čarodějnici, která v něm sídlí. Překonejte spletité nástrahy, rozšifrujte tajemné zprávy a zakleté šifry, které vás přiblíží k osvobození.

Podrobnosti

O hře:
V Pevnosti Exit vás čeká 60 minut zábavy i nástrah. Během hry se setkáte s různými výzvami a hádankami, které vás postupně povedou do cíle. Hry jsou navrženy tak, abyste se svými spoluhráči v týmu neustále komunikovali a spolupracovali. Spoléhejte přitom na své schopnosti a znalosti.

Obtížnost: Střední – je vhodná pro děti od 12 let.

Příběh:
V hradě se skrývá moc přírody a kouzelných bylin. Musíte získat znalosti o těchto kouzelných bylinách a využít je ve svůj prospěch. Avšak buďte obezřetní! Hrad je plný zakletých zvířat, která mohou být vašimi spojenci nebo nepřáteli. Najděte jejich důvěru a získejte jejich pomoc při hledání klíčových informací a tajných chodeb. Čas vám utíká! Musíte spolupracovat s ostatními hráči, abyste překonali všechny výzvy a našli cestu ven z hradu dříve, než se čarodějnice vrátí. Odvažte se čelit strachu, nasadte své nejostřejší smysly a ukažte, že jste odhodlaní porazit temnotu!

Cena: 999,- Kč

za tým
sdílej TUTO HRU mezi ostatní

Rezervace

Celková částka: 0,-

Pro rezervaci je nutné se přihlásit.

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Zapomenuté heslo