sumperk@jokesgames.cz

Strašidelný festival 2019

Informace k akci:

  • 9. listopadu 2019
  • 10.00-23.00
  • Sál Jokes&Games (Hlavní třída 25)
  • Druhý ročník Strašidelného festivalu je zde! Opět se můžete těšit na různorodá strašidla a jejich strašidelná stanoviště a mnoho další zábavy se strašidelnou atmosférou. A jako loni - na své si přijdou jak strašpytlové, tak i odvážní hrdinové!​

 

10.00 – 16.00: Stanoviště se strašidly pro děti 5-12 let 

18.00 – 20.00: Stezka odvahy pro děti 12-15 let 

20.15 – 23.00: Promítání hororu dle FB ankety pro děti 15+ a dospělé 

Dále strašidelný fotokoutek a Hororová kavárna (káva a čokoláda z Pikoly s domácími dezerty). SOUTĚŽ O NEJSTRAŠIDELNĚJŠÍ KOSTÝM!!! 

Strašidelný festival opět vystraší Šumperk!

Den, kdy do spolku Jokes&Games po roce opět zavítají duchové, zombie, upíří a další strašidla! Myslíte, že na to máte dostatek odvahy? Přijďte se přesvědčit! 

Oponu toho, co na vás čeká, poodhalí Štěpánka Laurenzová, jedna z mluvčích spolku:

„Už 9. 11. v 10:00 startuje den plný strašidel. Připravujeme zábavná herní stanoviště, vyrábění pro všechny věkové kategorie a kavárnu, kterou si loni oblíbili všichni návštěvníci. Večer od 20:00 chystáme promítání hororu pro starší a pro ty nejodvážnější také hororovou stezku odvahy,” říká.

Od loňského roku Jokes&Games rozšířil své prostory o nové sály, můžete se tedy těšit na spoustu nových atrakcí. Viděli jste snad už v Šumperku hororovou loď duchů, nebo strašidelný zámek?

Že ne?

Tak v tom případě k nám račte zavítat! Pro více informací navštivte facebook Jokes&Games, nebo webové stránky jokesgames.cz

Celý tým se na vás bude těšit v kostýmech v druhém patře České spořitelny. Strach ale nechte v bočním podchodu u vchodu. 

Arrr!

 
 

Mapa k místu: