sumperk@jokesgames.cz

Psí tlapka 2019

Informace k akci:

  • 18. listopadu - 13. prosince 2019
  • IC Šumperk, ZŠ Dr. E. Beneše, SVČ Doris Komín
  • Vybíráme piškoty, psí pamlsky, granule, hračky – prostě vše, co by se pejskům v útulku mohlo líbit. Výtěžek poputuje do psího útulku v Zábřehu a v Olomouci.

Psí tlapka se vrací! I tentokrát pomůže opuštěným pejskům

Už od 18. listopadu se bude moci šumperská veřejnost opět zapojit do dalšího ročníku dobročinné sbírky Psí tlapka, kterou už po sedmé pořádá Spolek Jokes&Games, Šumperk. Sbírka, která v předchozích letech zaznamenala obrovský zájem veřejnosti, potrvá až do 13. prosince. Během těchto dnů mohou děti a dospělí nejen ze Šumperka darovat granule, piškoty, různé psí hračky, konzervy, misky a vše ostatní, co by se pejskům v útulku mohlo hodit. “Sbírku pořádáme již po sedmé a každým rokem se více a více přesvědčujeme o tom, že veřejnost chce pomáhat a, že je velice štědrá k pejskům, kteří nemají domov,” uvedl koordinátor sbírky Jakub Gloza.

„Sběrným místem, kde se dary pro pejsky přijímají, se i letos stala Základní škola Jednička na ulici Dr. E. Beneše 1, SVČ Doris, kde se dary budou odevzdávat na Komíně v recepci a v šumperském Informačním centru,“ dodává Jakub. Výtěžek ze sbírky poputuje do psího útulku v Zábřehu a v Olomouci. Více informací na tlapka.jokesgames.cz.