Naše organizace: UNIE | SPOLEK ŠUMPERK | SPOLEK BRNO

info@jokesgames.cz

Pro školy

ZAHRADNÍ SLAVNOSTI

Hledáte akci, která pobaví žáky vaší školy? Ať už se jedná o malou akci pro pár dětí nebo velkou akci pro několik set děti základní školy, naši animátoři připraví akci na kterou dlouho nezapomenete!

Zábavné stanoviště

Od sportovních přes zábavná až po výtvarná. Délka, místo ani počet není problém. Je-li libo stanoviště pro 10, 20, 100 dětí?

Dále nabízíme také NAFUKOVACÍ ATRAKCE, MODEROVÁNÍ nebo RŮZNÉ DOPROVODNÉ STÁNKY (např. cukrová vata apod.)

OLYMPIÁDA CHYTROLÍN

Pro žáky 5. tříd ZŠ každoročně pořádáme vědomostní olympiádu Chytrolín. Soutěž se skládá ze dvou kol: ŠKOLNÍ - kdy žáci absolvují vědomostní test na PC ve své škole, a OKRESNÍ FINÁLE - kdy se ti nejlepší setkají u nás v prostorech, aby poměřily své síly v písemném kvízu a vyzkoušeli si zábavno-vědecké pokusy. Na 3 nejlepší jednotlivce i školy každoročně čekají zajímavé ceny.

MODEROVÁNÍ

Chcete, aby se na Vaši akci dlouho vzpomínalo? Chcete, aby se bavili nejen děti, ale i dospělí? Náš ostřílený moderátor vás nejen slovně, ale i fyzicky provede všemi stanovišťmi.

Vaše ohlasy

Chválím za moc pěkně připravenou akci Chytrolín pro žáky 5. tříd ZŠ. Zvláště zajímavé byly pokusy spojené s kvízem. Děti se pobavily u hry Člověče nezlob se, ve které byly zároveň figurkami na herním poli. Bylo to příjemně strávené dopoledne. Už se těšíme na příští kolo.
Hana Uhlířová
1. ZŠ Šumperk