Naše organizace: UNIE | SPOLEK ŠUMPERK | SPOLEK BRNO

info@jokesgames.cz

Pro rodiny s dětmi

VEŘEJNÉ AKCE

Pro rodiny s dětmi pořádáme několikrát do roka zábavné neziskové akce, vždy v nějakém zajímavém tématu. V minulosti to například byl Pirátský den, MagiCShow nebo Veletrh zábavy, na kterém prezentujeme veškeré neziskové organizace z širokého okolí.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

V létě také pořádáme několik turnusů letních příměstských táborů. Během 5 dnů děti na našem táboře zažijí ZÁBAVU, LEGRACI, ale i poznají nové kamarády.
Celý tábor je motivovaný do jednoho tématu, do kterého jsou motivovány veškeré hry a aktivity.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Pro děti rádi uspořádáme narozeninovou oslavu. Prostředí i způsob konání je čistě jen na Vás. Můžete využít svou domácnost, nebo si zkrátka přijít oslavu užít k nám do Jokes&Games!

Zábavné aktivity

Zatímco vy si můžete popovídat s přáteli nad sklenkou něčeho dobrého, my se postaráme o vaše děti. Vymyslíme a připravíme pro ně kolektivní aktivity a hry, které jim vykouzlí úsměv na tváři!

Dále pro vás zařídíme:

  • Výzdobu a hudbu
  • Občerstvení (catering).

Např.: občerstvení (chlebíčky, slané pochoutky), nápoje (káva, limonády), zákusky a dort (nabízíme kvalitní nabídku různých pochutin z Velkolosinských pralinek), dětský sekt (různých příchutí).

Vaše ohlasy

Oceňuji velice milý a ochotný přístup všech zaměstnanců, se kterými jsem se při plánování oslavy i v jejím průběhu setkala. Narozeninová oslava se dceři velmi líbila, dle jejích slov nejlepší, kterou kdy zažila 🙂
Marie Suchá