Pro rodiny s dětmi

Každý půlrok pořádáme jednu až dvě tematické akce, na nichž vás čeká odpoledne plné zábavy.
Pravidelně pro vás připravujeme okolo deseti stanovišť výtvarného, naučného či sportovního charakteru. Každý si najde to své, co ho baví a zajímá. Oblíbené akce, jako například Přijde letos Mikuláš? či Veletrh zábavy, pro velký úspěch každoročně opakujeme. Těšit se můžete i na speciální hosty, skvělé občerstvení a na památku se můžete nechat zvěčnit v našem fotokoutku. Vstupné na tyto akce je většinou dobrovolné.

Narozeninové překvapení může být oříšek – pojďme ho společně rozlousknout!
Připravíme pro vás narozeninovou oslavu na míru. O zábavu se postará náš tým animátorů, kteří připraví program plný her a překvapení. Program si můžete vychutnat v našich prostorách, rádi však přijedeme až k vám domů.

ZAJISTÍME VÁM

Zábavné hry
s našimi animátory

Chutné občerstvení

Vkusnou výzdobu

Příjemné prostory

CO TO STOJÍ?

Narozeninová oslava

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BALÍČEK
2700
  • 10 dětí
  • 3 hodiny zábavy s animátory
  • pronájem velkého sálu
UKÁZKA

PŘIPRAVÍME VÁM
NABÍDKU NA MÍRU

Milujeme léto – a naše příměstské tábory k němu neodmyslitelně patří.
Každý rok se tak můžete těšit na dva až tři tematické turnusy plné her a skvělé zábavy. Na děti čeká každý den nové dobrodružství a velkolepé zakončení. Nudit se rozhodně nebudou. Pokud tedy ještě nevíte, co podniknout o prázdninách, sledujte naši nabídku příměstských táborů.

Přihlášení

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Zjistit více
Zapomenuté heslo