Projevte sympatie s naší dobročinností a zapojte se!

Naše organizace již přes 10 let pomocí studentů a dalších dobrovolníků pořádá volnočasové aktivity a akce pro rodiny s dětmi i školy. Všichni, kteří u nás působí, to dělají s láskou a plným nasazením, budeme tedy rádi, pokud projevíte své sympatie a přispějete naší organizaci na další činnost.

Jak můžu přispět?

JEDNORÁZOVĚ

Příspěvkem na transparentní účet 2204872010/5500

Pokud přispějete na tento účet, budou údaje o vašem daru viditelné komukoliv. Nezapomeňte si požádat o potvrzení o daru (platí pro finanční příspěvky nad 1.000 Kč), které si můžete uplatnit jako odečitatelný příspěvek v rámci daňového přiznání.

Nákupem
v ZÁCHRANNÉM OBCHŮDKU

Naši dobrovolníci vytvořili internetový dobročinný obchůdek, kde nabízíme možnost přispět na naši činnost. Za svůj příspěvek můžete získat vtipné příšerky, zábavné spolkové předměty, anebo netradiční zážitky.

PRAVIDELNĚ

Trvalý příkaz na transparentní účet 2204872010/5500

Nastavte si pravidelný příkaz ve své bance a zasílejte nám jakoukoliv, třeba i drobnou, částku. Pokud souhrn vašich pravidelných příspěvků přesáhne částku 1.000 Kč, můžete si tento dar uplatnit jako slevu na dani. Kontaktujte nás pro vystavení potvrzení.