Akce na míru

Hledáte akci, která pobaví vaše děti, studenty nebo zaměstnance? Ať už se jedná o malou akci pro Vaši školku nebo velkou akci pro děti Vašich zaměstnanců, náš spolek připraví program, na který nezapomenete!

Žáci 5. třídy: Pevnost Boyard

Zábavné stanoviště

Od sportovních přes zábavná až po výtvarná. Délka, místo ani počet není problém. Je-li libo stanoviště pro 10, 20, 100 dětí?

Moderování

Chcete, aby se na Vaši akci dlouho vzpomínalo? Chcete, aby se bavili nejen děti, ale i dospělí? Náš ostřílený moderátor vás nejen slovně, ale i fyzicky provede všemi stanovišťmi a nejen to!

Fotografování

Naši profesionální fotografové pro vás zachytí ty nejkrásnější zážitky z Vaší akce na míru. Je-li libo 20 nebo 100 fotek? Stačí říct 🙂

Atrakce

Rádi byste měli na své akci nafukovací hrad, trampolínu nebo cukrovou vatu? Náš spolek disponuje řadou špičkových kontaktů, které Vám zajistí tu nejlepší službu.

Narozeninové oslavy

Pro děti rádi uspořádáme narozeninovou oslavu. Prostředí i způsob konání je čistě jen na Vás. Můžete využít svou domácnost, nebo si zkrátka přijít oslavu užít k nám do Jokes&Games!

DSC_0384

Zábavné aktivity

Zatímco vy si můžete popovídat s přáteli nad sklenkou něčeho dobrého, my se postaráme o vaše děti. Vymyslíme a připravíme pro ně kolektivní aktivity a hry, které jim vykouzlí úsměv na tváři!

Výzdoba a hudba

Vkusné dekorace, nafukovací balónky nebo konfety. To všechno dodá vaší akci tu pravou atmosféru. A pokud chcete, aby vám hrálo něco pěkného, zajistíme vám reprodukovanou hudbu, DJ i živou kapelu.

Občerstvení

Kromě zábavy jsme Vám schopni zajistit kompletní catering. A to především: občerstvení (chlebíčky, slané pochoutky), nápoje (káva, limonády), zákusky a dort (nabízíme kvalitní nabídku různých pochutin z Velkolosinských pralinek), dětský sekt (různých příchutí).