Akce na míru

Hledáte akci, která pobaví vaše děti, studenty nebo zaměstnance? Ať už se jedná o malou akci pro Vaši školku nebo velkou akci pro děti Vašich zaměstnanců, náš spolek připraví program, na který nezapomenete!

Žáci 5. třídy: Pevnost Boyard

Zábavné stanoviště

Od sportovních přes zábavná až po výtvarná. Délka, místo ani počet není problém. Je-li libo stanoviště pro 10, 20, 100 dětí?

Moderování

Chcete, aby se na Vaši akci dlouho vzpomínalo? Chcete, aby se bavili nejen děti, ale i dospělí? Náš ostřílený moderátor vás nejen slovně, ale i fyzicky provede všemi stanovišťmi a nejen to!

Fotografování

Naši profesionální fotografové pro vás zachytí ty nejkrásnější zážitky z Vaší akce na míru. Je-li libo 20 nebo 100 fotek? Stačí říct 🙂

Atrakce

Rádi byste měli na své akci nafukovací hrad, trampolínu nebo cukrovou vatu? Náš spolek disponuje řadou špičkových kontaktů, které Vám zajistí tu nejlepší službu.

Nafukovací atrakce

Hledáte zábavu, u které se pobaví velcí i malí? Náš spolek disponuje řadou dodavatelů, kteří v Olomouckém kraji dodávají prvotřídní nafukovací atrakce. Vyberte si z více jak desítky atrakcí!

Máte zájem o nafukovací atrakce? Rádi vám ukážeme náš katalog 😉

Narozeninové oslavy

Pro děti rádi uspořádáme narozeninovou oslavu. Prostředí i způsob konání je čistě jen na Vás. Můžete využít svou domácnost, nebo si zkrátka přijít oslavu užít k nám do Jokes&Games!

DSC_0384

Zábavné aktivity

Zatímco vy si můžete popovídat s přáteli nad sklenkou něčeho dobrého, my se postaráme o vaše děti. Vymyslíme a připravíme pro ně kolektivní aktivity a hry, které jim vykouzlí úsměv na tváři!

Výzdoba a hudba

Vkusné dekorace, nafukovací balónky nebo konfety. To všechno dodá vaší akci tu pravou atmosféru. A pokud chcete, aby vám hrálo něco pěkného, zajistíme vám reprodukovanou hudbu, DJ i živou kapelu.

Občerstvení

Kromě zábavy jsme Vám schopni zajistit kompletní catering. A to především: občerstvení (chlebíčky, slané pochoutky), nápoje (káva, limonády), zákusky a dort (nabízíme kvalitní nabídku různých pochutin z Velkolosinských pralinek), dětský sekt (různých příchutí).