Proč pracovat u nás?

Unie Jokes&Games sdílí stejné hodnoty jak s klienty, tak i s pracovníky, řídíme se motem „Parťáci pro vaší zábavu.“ A snažíme tak přistupovat ke všem, kdo nás podporuje nebo kdo s námi pracuje. Jako dobrovolník budete obklopen skvělou skupinou lidí, kteří se snaží organizaci posouvat vpřed a vy budete toho součástí. Budete zapojení do jednoho z týmů, jen záleží na Vás, jakou oblast si vyberete ať už je to PR, Brand nebo HR a pokud si rádi hrajete s čísly, můžete si vybrat i práci pro náš ekonomický tým.

Je nutné podotknout, že všechny pozice jsou dobrovolnické a neplacené, přesto se snažíme naše pracovníky rozvíjet a pokud máte pocit, že se chcete něco nového přiučit nebo rozvinout svůj potenciál, tak vězte, že u nás jako dobrovolník tuhle možnost dostanete. Ne všichni jsme začínali jako profíci, ale každý v organizaci je jedinečný, díky svým schopnostem a zkušenostem, které si mezi sebou sdílíme.

Budeme rádi, když zareagujete aspoň na jednu z nabízených pozic a pokud vám nic z toho nepadne do noty, tak neváhejte vyplnit formulář níže, třeba vám naši personalisti nabídnou něco, co by vás mohlo zajímat. Právě HR crew bude první, s kým přijdete do kontaktu. Tak neváhejte a pojďte si vybrat!

Postav se výzvě

Působení v organizaci je pro mnohé z nás obrovská výzva, kolikrát se postavíme před něco, co jsme v životě neviděli a najednou máme před sebou něco, co musíme jednoduše zdolat. Práce v Unii Jokes&Games je rozhodně parťákem pro vaší zábavu, ale také chceme, aby se naší pracovníci rozvíjeli a měli možnost rozvoje. V životě mohou totiž nastat situace, které nás mohou překvapit, my se na tyto věci díváme jako na výzvu, kterou společnými silami zvládneme. Pokud máte rádi výzvu, tak se pojďte s námi před ní postavit.

A co za to?

Jako dobrovolníci se radujeme z každé maličkosti, která se nám podaří dokončit. Umíme ocenit správně odvedenou prací a když výzvu zvládneme, tak si všichni společně plácneme a to je na tom to nejhezčí, co můžete za práci u nás získat.

Můžete se také těšit na přátelskou atmosféru, chceme, aby se lidé u nás cítili dobře, uznáváme společné hodnoty a nikdo nikoho nepomlouvá, všichni jsme zkrátka parťáci.

Naši pracovníci mají možnost se stále rozvíjet a vzdělávat se, ať už v právních záležitostech nebo v oblasti marketingu, ekonomie či podobných odvětvích.

Mrkni se jak to u nás vypadá

Jestli si došel až sem a jsi již přesvědčen, že se chceš stát naším členem, tak se mrkni a třeba si vybereš z našich nabízených pozic.

Nabízené pracovní pozice

Co bude náplní tvé dobrovolnické práce?

 • zodpovědnost za prostory spolku
 • technická oprava a údržba prostor
 • technická příprava akcí
 • nákup tech. prostředků

Vytíženost: 3 hodiny týdně

Místo: Šumperk

Co od tebe čekáme?

 • manuální zručnost
 • spolehlivost, ochotu
 • samostatnost
 • chuť zlepšovat a rozvíjet prostory spolku

Co tým Jokes&Games nabízí?

 • práci, která má smysl a pomáhá ostatním
 • zázemí Spolku Jokes&Games a podíl na jeho směřování
 • rozvoj organizačních dovedností
 • podporu a prostor pro osobní rozvoj
 • praxi na samostatné a zodpovědné pozici

Jedná se o dobrovolnickou, neplacenou práci.

Více najdeš zde:

https://www.jobs.cz/rpd/1558658510/?searchId=ee173452-8f44-44ae-a3bf-c4c9581bec8d&rps=233

Pokud ses u nabízených pozic nenašel, tak nám níže zanechej na sebe kontakt a naši personalisti tě dříve nebo později kontaktují a třeba najdeme i místo pro tebe. 

Přihlášení

Zapomenuté heslo