Vánoce jsou časem, kdy myslíme na druhé. Náš spolek Vám celý rok přinášel řadu akcí a soutěží, které Vás jak pevně doufáme bavili. Pokud jste byli s našemi akcemi nebo projekty spokojeni, je tu možnost jak nám udělat radost… Při vánočním šílenství určitě nakupujete dárky přes řadu eshopů.

Činnnost Spolku Jokes&Games můžete při nákupech podpořit na portálu givt.cz a nebude vás to stát ani halíř! No nekecáme!

Pokud při svých (nejen) vánočních nákupech na internetu vstoupíte do cílového e-shopu přes portál givt.cz a zvolíte Spolek Jokes&Games jako organizaci, kterou chcete podpořit, obchodník nám věnuje část zisku z vašeho nákupu.

Vybírat si můžete z desítek e-shopů: Baťa, Tchibo, Booking.com, Zoot, Kasa, NejlevnejsiPneu.cz, Tescoma, AVG, Hanibal, Čedok, … Je to fakt jednoduché!

Stále váháte? Více o projektu vám poví SuperMéďa:

Jak to celé funguje?

  • Chci si nakoupit zboží na internetu a před svým nákupem navštívím portál www.givt.cz.
  • Zde si jednoduše vyberu e-shop, na kterém se chystám nakoupit a zvolím, že chci svým nákupem podpořit právě Jokes&Games. Kliknu na tlačítko „Zahájit nákup“.
  • Na e-shopu nakoupím, jak jsem zvyklý/á a zaplatím stejnou částku jako obvykle. Určité procento z této sumy, ale tentokrát přispěji na provoz naší organizace.

Důležité je, že neplatíte nic navíc!!!

Více zde: https://givt.cz/spolek-jokes-games-sumperk
Děkujeme za Vaše dary a přejeme Vám krásné Vánoce!