Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Co děláme

Neziskové akce

Pro rodiny s dětmi pořádáme během roku spoustu neziskových tématických akcí. Vybrat si můžete např. MagicShow (akce s kouzelnickou tématikou), Den dětí, Veletrh zábavy, nebo Přijde letos Mikuláš? (obcházení rodin v kostýmech)

Akce na míru

Pro firmy a školy organizujeme na zakázku zážitkové programy, nebo hravá stanoviště. Zajišťujeme také další služby jako je moderování, catering, nebo fotografování akce.

Narozeninové oslavy

Rodiny s dětmi si u nás mohou objednat narozeninovou oslavu, kterou zajistíme od A do Z. A co vás čeká? Zábavný program, skvělí animátoři, narozeninový dort a další překvapení!

Příměstské tábory

Každoročně pořádáme příměstské tábory s dobrodružnou tématikou. V minulosti to byly například Příšerky v magickém vesmíru, Příšerky na zakletém ostrově a další.

Únik z reality

PŘIPRAVUJEME

Pro neziskovky

Neziskovým volnočasovým organizacím nabízíme řadu služeb formou spolupráce. Ať už členství v naší Unii, tak i výhodné pronájmy našich prostor, nebo zviditelnění se na akci Veletrh zábavy.

Zaujala vás naše činnost?

Chcete se dozvědět více?