Autorské čtení knížky Příběhy holoubka Toníčka

Přijďte si užít autorské čtení knížky Příběhy holoubka Toníčka přímo od autorky Aleny Dohnálkové.

Podrobnosti

Byla jedna maminka holubička s tatínkem holubem a měli se moc rádi. Netrvalo dlouho a narodil se jim malý krásný holoubek, dali mu jméno Toníček. Toníčka měl každý rád, protože byl vždy milý a hodný. Měl velké oranžové oči, šedomodré tělíčko, malý zobáček. A na hlavě nosil čepičku s vrtulkou.

Slova Aleny Dohnálkové – autorky: Toto je moje první kniha, kterou vydávám. Původní profesí jsem prodavačka. Po mateřské dovolené jsem si splnila dětský sen a mám již deset let svůj kadeřnický salón. Před rokem jsem objevila touhu napsat knihu pro děti. Nyní pracuji na jejím vydání. Moc mne to baví a těším se, až bude knížka na světě. Také ráda cestuji a poznávám nové lidi. Svým příkladem je chci inspirovat, že i oni si mohou plnit své sny.

Oslovila jsem na ilustrace Lucii Ramos Reis, DiS (Lucillu), která žije kosmopolitním životem se svým manželem a dětmi v Portugalsku. Vystudovala textilní design a arteterapii v Brně. Vyučovala malbu na Erlangensko-norimberské univerzitě a pracovala pro divadlo v Norimberku. Ilustrací dětských knih a šitím hraček se Lucilla zabývá okrajově ve svém volném čase. Na plný úvazek se věnuje své inspirativní a kreativní textilní kariéře.

Přeji si, aby se kniha líbila hlavně dětem, u kterých chci touto cestou rozvíjet lásku ke čtení. Knížku si mohou číst s maminkou, tatínkem nebo prarodiči.


Cena: 70,- Kč

dítě
sdílej událost mezi ostatní

KLUB PARŤÁKŮ
UŽ NA TEBE ČEKÁ!

Přihlášení

Rezervace

Celková částka: 0,-

Pro rezervaci je nutné se přihlásit.

Zapomenuté heslo