Již několik let pořádáme akce, které se těší velké oblibě všech dětí různých věkových kategorii. V minulosti mezi ty nejúspěšnější patřilo například Ježíškování, Vycházka za čarodějnicemi (návštěva Geschaderova domu a procházka městem) či Jarní dílna tvoření. Jednotlivé ročníky nejen zmíněných akcí si můžete připomenout v ARCHIVU.

Aktuálně pořádáme:

  • Přijde letos Mikuláš? – Akce, která u šumperské veřejnosti vyvolá vždy obrovský zájem. Náš Mikuláš společně se svými „pomocníky“ – čertem a andělem obešli několik domácností a vyvolali strach, ale i smích a zábavu. Podívejte se ZDE.
  • Yoyoshow – akce plná yoyování. Vždy v únoru zveme do Šumperka významné yoyové mistry, kteří svým uměním okouzlují šumperskou veřejnost. Více o posledním ročníku se dozvíte zde.
  • BubbleMánie – Při této akci zveme do Šumperka vždy někoho, kdo tvoří pomocí bublifuků obrovská bublinová kouzla. Vloni se konal 1. ročník, kdy v Letním divadle foukala bubliny Ingrid z Prahy.. Připomeňte si poslední ročník ZDE.
  • Výprava za čarodějnicemi je novinkou. Pro děti jsme připravili v Čarovném lese stezku plnou zábavných, ale i strašidelných stanovišť a úkolů. Jak to celé probíhalo se můžete podívat zde.

…a připravujeme spoustu nových akcí!

 

 

Uložit

Uložit