sumperk@jokesgames.cz

8. sezóna spolku za dveřmi. Jaká bude?

I když do konce prázdnin zbývá ještě měsíc, my, spolek, připravujeme už vše na spuštění své 8. SEZÓNY, která začne už 7. září 2015. Tentokrát ne však na Základní škole Jedničce, jak bylo doposud zvykem, ale v novém sídle ve Středisku volného času Doris v Šumperku.

I přes to, že spolek bude mít od září nové zázemí, kvalitu činností tato událost neovlivní. A na co, že se budete moci těšit ve školním roce 2015/16? Přinášíme Vám aspoň pár těch nejdůležitějších událostí…

startujeme

Září se ponese v duchu stěhování a zabydlování se v novém sídle, říjen naopak bude ve znamení 4. ročníku Dobročinné sbírky Psí tlapka a soutěže, která bude k této sbírce vyhlášena. V listopadu spolek oslaví své 8. narozeniny a u příležitosti těchto oslav připravíme pro všechny naše příznivce menší překvapení. Prosinec pak bude zahájen vyhlášení soutěže s vánočním tématem či uspořádání nové akce.

Po novém roce představíme novou podobu jednoho ze svých méně známých projektů – CHYTROLÍNA, který potrvá až do června. Svou aktivitou pak budeme pokračovat i v únoru a to především akcí Veselý Valentýn. V březnu se pak budou moci všichni těšit na Yoyování s Ušandou – exhibici se speciálním hostem. Duben bude ve znamení především Vycházky za čarodějnicemi. Předposlední měsíc před prázdninami nás budete moci potkat na 2. ročníku Bambifestu a jako červnovou třešničkou na dortě bude tradiční Den dětí.

Těšit se však můžete i na spoustu dalších akcí, soutěží a projektů, které bude postupně odhalovat na našem Facebooku nebo přímo tady na webovkách.

Budeme moc rádi, pokud se při našich akcích a aktivitách s Tebou setkáme 🙂

spolek Jokes&Games