Prázdniny jsou ve své druhé polovině a my už teď připravujeme vše na to, aby i další školní rok byl s námi plný zábavy, soutěží a legrace! A co, že na vás již od 6. ZÁŘÍ 2017, kdy oficiálně startujeme, čeká?

Spolek Jokes&Games už 10 let baví děti všeho věku a připravuje pro ně různé druhy zábavy. Nejinak tomu bude i v naší 10. sezóně, kdy jsme si pro vás připravili spoustu zábavných akcí, soutěží a her.

Naší sezónu tentokrát odstartujeme křestem knížky Pohádky z Příšerkova, která vychází u příležitosti našich narozenin v nakladatelství Edika. A o čem, že Pohádky vlastně jsou? No přeci o našich čtyřech příšerkách! Na cestu fantazie a dobrodružství se budete moci vydat s Žabuzem, Hroem, Rekem a Ušandou JIŽ BRZY!

O týden později zavalí Letní divadlo u Vily Doris lavina bublin. Čeká nás totiž 2. ročník akce Bubblemánie.

Od začátku září se také budou moci rodiče a děti vydat na další pátrání po schovaných truhličkách. Vydáte se také Za pokladem?

Říjen bude opět zasvěcen pejskům v útulcích, bude se totiž konat již 6. ročník dobročinné sbírky Psí tlapka, v níž se budou vybírat granule a pamlsky po celém regionu. Pomůžete?

V listopadu pak vyvrcholí jubilejní 10. narozeniny, v rámci niž jsme celý rok přinášely různá překvapení a novinky. Budeme se na Vás těšit v Kině Oko, kde se budou 10. listopadu dít přímo neuvěřitelné věci! 🙂

A Přijde letos Mikuláš? To je otázka na naši stejnojmennou akci, která se bude konat na začátku prosince!

Po novém roce vypukne opět dvouměsíční souboj mezi žáky 5. tříd základních škol, kdy budou měřit vědomosti v olympiádě Chytrolín. Kdopak asi bude letos největším chytrolínem?

V únoru bude žít celý Šumperk dětskou hračkou YOYO! Do Šumperka totiž zavítá opět host, jež má yoyování zkrátka v malíčku. Kdo to bude tentokrát? To je zatím ve hvězdách 😉

Ale to není všechno, co nás v roce 2018 čeká! Těšít se můžete opět na Otevíračku, Výpravu za čarodějnicemi a na spoustu dalších skvělých akcí a novinek!

Vždyť víte, to je překvapení!

Nicméně pokud chcete vědět o novinkách jako první, dejte LIKE naší facebookové stránce nebo pravidelně sledujte naše webové stránky www.jokesgames.cz.

 

Těšíme se na setkání s Vámi na jedné z našich akcí! Spolek Jokes&Games, Šumperk

Uložit

Uložit