Chcete akci, která předčí Vaše očekávání? Rezervujte si AKCI na MÍRU!Chcete akci, která předčí Vaše očekávání? Rezervujte si AKCI na MÍRU!

Během dubna až června Vám nabízíme uspořádání akce na míru. Ať už se jedná o malou akci pro Vaši školku nebo velkou akci pro děti Vašich zaměstnanců, náš spolek připraví program, na který nezapomenete!

A co všechno jsme schopni udělat?

  • řada zábavných her a stanovišť

Od sportovních přes zábavná až po výtvarná, vybírat si můžete hned ze třech programů: Piráti, Dobrodruzi a Pohádkové městečko (jednotlivá stanoviště z programů lze kombinovat).

  • moderování akce

Chcete, aby se na Vaši akci dlouho vzpomínalo? Chcete, aby se bavili nejen děti, ale i dospělí? Náš ostřílený moderátor Vás nejen slovně, ale fyzicky provede všemi stanovišťmi a nejen to! Dokonce si pro Vás speciálně připraví i nějaké to menší překvapení 😉

  • zajištění nafukovacího hradu, cukrové vaty a jiné

Rádi byste měli na své akci nafukovací hrad, trampolínu nebo cukrovou vatu? Náš spolek disponuje řadou špičkových kontaktů, kteří Vám zajistí tu nejlepší službu, ať už v doprovodných atrakcích nebo v zajištění cateringu, či různých stánků.

Jestli Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a ozvěte se nám co nejdřív!

Rezervovat akci si můžete ZDE.