10 LET

Už tomu bude 10 let co jsme ikonou zábavy pro všechny děti a rodiče v Šumperku. Za ten čas se toho mnohé změnilo… Koho by napadlo před desíti lety, že naše činnost nezůstane pouze na škole a změní se v neziskovou organizaci a, že se z jednočlenného spolku stane spolek s třema desítkami členů. Dnes se našich akcí účastní na několik desítek účastníků – nebylo tomu však tak odjakživa!

K našemu výročí připravujeme během celého roku zajímavé akce a projekty, kterými se snažíme letošní rok zpestřit. Nedávno to například byla Otevíračka, kdy jsme otevřeli své nové prostory na nám. Míru veřejnosti. V dubnu to zase bude nová akce Výprava za čarodějnicemi. Ale čeká nás, tedy Vás toho mnohem více…

Kromě nových akcí pro Vás však připravujeme dvě narozeninová překvapení, která se navždy zapíší tučným písmem nejen do historie spolku, ale i města Šumperka. A co, že to bude? To už si necháme pro sebe 😉 Nicméně prozradíme, že zatímco jedno udělá radost především dětem, to druhé nadchne všechny naše fanoušky – nezávisle na věku!